Privatumo politika

Privatumo politika

Mes saugome lankytojų privatumą internetinėje erdvėje. Individualiai identifikuojama informacija apie lankytoją nebus perduodama jokiai trečiajai šaliai, prieš tai negavus lankytojo sutikimo arba to nepareikalavus atitinkamoms  teisinėms ar valstybinėms institucijoms.

 

Teikiama paslauga

Paslauga fiksuoja vartotojų lankančių tinklalapį naršyklės sausainėlius (angl. cookies). Taip vartotojams suteikiama efektyvi informacija atsižvelgiant į jų poreikius ir ieškomos informacijos pobūdį. Informacija vartotojams teikiama reklaminių skydelių pagalba Google vaizdinės reklamos tinkle. Paslaugos galima atsisakyti išvalant naršyklės sausainėlius iš atminties. Taip pat galima nustatyti rodomos reklamos pobūdį šiame puslapyje „Google Ads Settings“.

 

Renkami asmeniniai duomenys

Mes nerenkame informacijos apie vartotojus (tokios kaip vardas, el. pašto adresas, IP adresas, įmonės pavadinimas), išskyrus tuos atvejus, kai sąmoningai  ir žinodamas vartotojas šiuos duomenis, pateikia pats. Ši informacija yra naudojama teikti geresnes informavimo paslaugas vartotojams, informacijos neperduodant tretiesiems asmenims ir instancijoms. Vartotojų asmeniniai duomenys bus naudojami tik su www.safarikambarys.lt  ir jų partneriais susijusiais produktais bei procesais informacijai teikti ir pasiekti  lankytojus.

 

Asmeninių duomenų panaudojimas

Vartotojų asmeniniai duomenys bus naudojami tik su Paslauga susijusiais produktais ir procesais. Lankytojų duomenys yra užfiksuojami ir atskleidžiami tik su pažeidimu susijusiais atvejais ir tik atitinkamiems valstybės pareigūnams arba institucijoms. Kompanija nesidalins informacija apie vartotojus su reklamos užsakovais. Kita informacija apie vartotoją yra pateikiama tik jam pačiam su tuo sutikus arba to pareikalavus atitinkamoms valstybės institucijoms, su teismo nuosprendžiu arba prokuroro suteiktu kratos orderiu. Kiti pranešimai ir pasiūlymai gali būti pateikiami vartotojui su tuo sutikus ir neviršijant jo privatumo, kaip tai nuodyta Lietuvos Respublikos įstatyme.

 

Privatumo politikos keitimas

www.safarikambarys.lt  bet kada gali pakeisti savo privatumo politiką. Apie tai iš anksto pranešusi savo tinklalapyje. Vartotojams rekomenduojama reguliariai domėtis privatumo politika.

 

Elektroninių šiukšlių politika

Mes garantuojame savo klientams, kurie naudojasi  paslauga, kad jų elektroninio pašto adresai nebus naudojami el. pašto šiūkšlių (SPAM’o) siuntimui. Be to pateikė savo duomenis vartotojai iš www.safarikambarys.lt  negaus laiškų:

 

su negaliojančiomis arba suklastotomis elektroninių laiškų antraštėmis;

su negaliojančiais arba nesančiais simbolinių adresų srities (domenų) pavadinimais;

kitais klaidinančio adresavimo būdais;

talpinančių klaidinančią arba melagingą informaciją Temos eilutėje;

teikiančių klaidinantį arba melagingą turinį elektroniniame laiške;

pažeidžiančių paslaugos sąlygas ir taisykles.

Slapukų politika Kas yra slapukai

Tai įprasta praktika beveik visose profesionaliosiose svetainėse. Ši svetainė taip pat naudoja slapukus – tai yra nedideli failai, kurie atsisiunčiami į jūsų kompiuterį, kad pagerintų jūsų patirtį mūsų svetainėje. Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renka ir kaip mes ją naudojame bei kodėl kartais tenka saugoti šiuos slapukus. Mes taip pat nurodysime, kaip galite užkirsti kelią šiems slapukams saugoti informaciją apie jus, tačiau tai gali pakenkti arba „sugriauti“ tam tikrus svetainės funkcijų elementus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus, žr. „Wikipedia“ straipsnį apie HTTP slapukus.

 

Kaip mes naudojame slapukus

Mes naudojame slapukus dėl įvairių priežasčių. Deja, daugeliu atvejų nėra jokių standartinių variantų slapukų išjungimui be visiško su jais susijusių funkcijų išjungimo. Rekomenduojame palikti visus slapukus, jei nesate tikri, ar jie jums reikalingi, ar ne. Mūsų naudojami slapukai:

 

Slapuko pavadinimas    Slapuko tikslas    Slapuko naudojimo terminas    Naudojami duomenys

_ga    Interneto svetainės lankomumo duomenų stebėsena    2 metai    Anoniminiai statistiniai duomenys

_gid    Interneto svetainės lankomumo duomenų stebėsena    1 diena    Anoniminiai statistiniai duomenys

 

 

Išjungti slapukus

Galite uždrausti slapukų nustatymą koreguodami naršyklės nustatymus (žr. Naršyklės žinyną, kaip tai padaryti). Atminkite, kad slapukų išjungimas paveiks šios ir daugelio kitų lankomų svetainių funkcionalumą. Išjungus slapukus paprastai taip pat bus išjungtos tam tikros šios svetainės funkcijos. Todėl rekomenduojame neišjungti slapukų.

 

Slapukai, kuriuos mes sukūrėme

Kad galėtume suteikti jums puikią patirtį šioje svetainėje, mes išsaugome jūsų pageidavimus, kaip ši svetainė atrodo ir ką daro, kai ją naudojate. Norint prisiminti jūsų nuostatas, mes turime nustatyti slapukus, kad šią informaciją būtų galima pasiekti, kai naršote šiame puslapyje.

 

Trečiosios šalies slapukai

Kai kuriais ypatingais atvejais mes taip pat naudojame slapukus, kuriuos teikia patikimos trečiosios šalys. Šiame skyriuje pateikiama informacija apie trečiųjų šalių slapukus, su kuriais galite susidurti naudojant šią svetainę. Ši svetainė naudoja „Google Analytics“, kuri yra viena iš labiausiai paplitusių ir patikimų analitinių priemonių internete, padedanti mums suprasti, kaip naudojatės svetaine ir kokiais būdais galėtume patobulinti jūsų patirtį. Šie slapukai gali stebėti tokius dalykus kaip laikas, kurį praleidote svetainėje ir lankomus puslapius, kad galėtume ir toliau kurti įdomų turinį. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Google Analytics“ slapukus, žr. Oficialų „Google Analytics“ puslapį. Jei yra kažkoks slapukas, dėl kurio nesate tikri ar jums reikia ar ne, dažniausiai saugiau palikti jį įjungtą, kadangi jie sąveikauja su funkcijomis, kurias naudojate mūsų svetainėje. Jei vis dar ieškote daugiau informacijos, galite susisiekti su mumis el.paštu  safarikambarys@gmail.com

aa

Categories

jj
Į viršų